Centrum Kultury w Sycowie

,,Scooby-Doo!

,,Scooby-Doo!

Gatunek: Familijny, komedia, 2D DUBBING PL
Kraj/data premiery: Stany zjednoczone, 15 maja 2020
Czas trwania: 94 minuty
Od lat: Ograniczenia wiekowe: B.O.

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. SCOOBY-DOO! pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby'ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną ,,apsokalipsę''. Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby'ego i poznają jego przeznaczenie- wspanialsze, niż kiedykolwiek sobie wyobrażał.


Termin


Data seansu: 22.09.2020 - 16:15 (Zakończone)


Bilety


Typ biletu Cena
Bilet normalny 17 zł zł
Bilet ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny) 15 zł zł

Do końca 2020r., w związku z ograniczeniem widowni na salach kinowych, nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów. Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowe. Kasa kina otwiera się 60 min. przed startem pierwszego seansu.

Kup bilet online

Zwiastun


Wróć do listy filmów

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.