Centrum Kultury w Sycowie

Zakwalifikowani uczestnicy 27. Festiwalu Piosenki Religijnej i Refleksyjnej

Ze względu na epidemię koronawirusa organizatorzy 27. Festiwalu Piosenki Religijnej i Refleksyjnej zmuszeni są przenieść wydarzenie na inny termin. Zgodnie z wytycznymi regulaminu 27. FPRiR, nadesłanymi zgłoszeniami oraz po obradach komisji konkursowej do udziału w przeglądzie zakwalifikowali się soliści oraz zespoły, które podajemy w ZAŁĄCZNIKU . Serdecznie gratulujemy tym, którzy będą mieli okazję wystąpić w ramach festiwalu.

Zakwalifikowani uczestnicy 27. Festiwalu Piosenki Religijnej i Refleksyjnej

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest obecnie bardzo dynamiczna. Tak naprawdę nie wiemy, kiedy będziemy mogli uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych w całym kraju. Mając na uwadze powyższe Organizator podjął decyzję o zmianie terminu festiwalu. O nowym terminie 27. FPRiR  komisja poinformuje uczestników na stronie cksywcow.pl.

Zakwalifikowani uczestnicy 27.Festiwalu Piosenki Religijnej i Refleksyjnej


Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.