Centrum Kultury w Sycowie

Tłumy na Dniu Dziecka w Sycowie

Festyn z okazji Dnia Dziecka w sycowskim Parku Miejskim w Sycowie był okazją do świetnej zabawy dla obecnych rodzin z dziećmi. Wydarzenie odbyło się w niedzielne popołudnie 2 czerwca i trwało do wieczora.

Tłumy na Dniu Dziecka w Sycowie

Dzieci oraz młodzież mieli okazję skorzystać z darmowych animacji: malowanie buziek, tworzenie biżuterii z koralików, pamiątek związanych z Sycowem. Obecni mogli za darmo otrzymać balonowe cudaki, skorzystać z usytuowanych w parku gier plenerowych. Dodatkowo odbyły się animacyjne konkursy, za które uczestnicy otrzymywali słodkie nagrody. Wśród zabaw największą atrakcją cieszyły się wyścigi sycowskich krówek, które na potrzeby Festynu Dnia Dziecka wykonali podopieczni i wychowawcy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sycowie. Świetną zabawą okazała się również animacja chustą KLANZA.

W programie artystycznym sporo braw zebrała młodzież z sekcji tanecznej oraz cztery wokalistki grupy wokalnej ASSOL. Dzieci tego dnia puszczały również duże bańki mydlane.

Festynowicze w trakcie trwania wydarzenia mogli również korzystać z płatnych atrakcji: małej gastronomii, sorbetów, lodów i gofrów, waty cukrowej, dmuchanych zamków. Cieszy również fakt, że wielu obecnych postanowiło wspomóc podopieczną Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową – Hanię Próbę.

 Fotorelacja z wydarzenia: TUTAJ

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.