Centrum Kultury w Sycowie

Szulerzy zagrali w Sycowie

Piątek to był "Dobry dzień" - to tytuł jednej z piosenek, które usłyszeliśmy w sali widowiskowej Centrum Kultury w Sycowie za sprawą Zespołu Szulerzy. Zgromadzona publiczność miała okazję posłuchać muzyki w klimacie lat 50 -60 tych. Szulerów gościliśmy w Sycowie po raz 2: pierwszy koncert odbył się 2013 roku w ramach Dni Sycowa. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Szulerzy zagrali w Sycowie SZULERZY… "[...] jeden z najlepszych zespołów jakie widziałem na naszych scenach. Nikt u nas tak nie gra."
Sławek Turkowski, Jazz Radio, Warszawa

Zespół założony w 2001 roku w Inowrocławiu przez znanych i doświadczonych muzyków, którzy z biegiem czasu odkryli właściwe proporcje receptury zawierającej wszystko to, co kręci najbardziej: energetyczny i taneczny miks rhythm and bluesa i rock and rolla, doprawiony szczyptą swingu i soulu. Ten koktajl muzyczny nazwali blues’n’roll i wykonują go jako jedyni w Polsce. To muzyka pełna pozytywnych wibracji, które nie pozwalają spokojnie usiedzieć w miejscu. Jej uzupełnieniem są polskie teksty śpiewane przez urokliwą wokalistkę oraz oryginalny wizerunek sceniczny.

dyskografia:
* Bez Ciebie [2003]
* Gra w piki daje wyniki (Jaromi & Szulerzy) [2004, wzn. 2009]
* Pilnuj się! [2005, wzn. 2015]
* Koniec tygodnia [2008]
* Blues'n'roll [2012]
* Życie zaczyna się w piątek [2014]

Nagrania grupy ukazały się również na wielu składankach i antologiach.

Tytuł: Koncert Szulerów

Wróć do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.