Centrum Kultury w Sycowie

Hity niby Elity

Zapraszamy na kabaretowe show w wykonaniu m.in. dyrektorów placówek oświaty i kultury, burmistrzów ościennych gmin, kierowników instytucji państwowych, pod nazwą Hity niby Elity. Wydarzenie organizowane w Międzyborzu, z udziałem burmistrza i mieszkańców Sycowa sprawiło, że trzeba to pokazać również w naszym mieście! Zapraszamy do Domu Kultury w Sycowie 3 marca 2019, godz. 16:00. To będą dla Was niezapomniane chwile! Wydarzenie jest bezpłatne.

Hity niby Elity Nasi goście, oprócz wcielenia się w odpowiednią rolę, będą śpiewali piosenkę (Hit) ale ze zmienionym tekstem pasującym do tematu imprezy :)
Hity niby Elity wystąpią pod batutą sycowianki Ireny Pudłowskiej.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.