Centrum Kultury w Sycowie

Antek z Tarczą przeciwko Koronawirusowi

W spektaklu możemy zobaczyć koronawirusa, który wyjaśni najmłodszym skąd się wziął i jak należy z nim postępować. Bohaterowie teatrzyku kukiełkowego zdradzą nam kilka sprawdzonych metod zadbania o nasze zdrowie.

Antek z Tarczą przeciwko Koronawirusowi

Scenariusz: Małgorzata Bednarska, Paweł Adamczyk
Muzyka: Siergiej Andruszczak
Światła, akustyka, wrażenia wizualne: Jewgienij Andruszczak

Całe wydarzenie w internecie jest możliwe dzięki niezastąpionemu Mateuszowi Baranieckiemu. Mateuszu, dziękujemy za nagranie całego spektaklu i posklejanie go w całość.
Spektakl można udostępnić również na Facebooku Centrum Kultury w Sycowie.



Serdecznie polecamy usługi Mateusza, szczegóły na jego profilu FB.

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.