Centrum Kultury w Sycowie

26. Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej 2019

Już za tydzień 23 marca 2018 r. o godzinie 10:00 rozpocznie się 26. Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Syców - Dariusza Maniaka. Do 13 marca chętni uczestnicy byli zobligowani do przesłania kart uczestnictwa. Do udziału w wydarzeniu, zgodnie z przyjętym regulaminem, jury postanowiło zakwalifikować 35 uczestników, którzy jako pierwsi wysłali swoje zgłoszenie. Uczestnicy będą prezentowali jeden wybrany przez siebie utwór. 

26. Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej 2019

Organizatorzy są pod wielkim wrażeniem liczby nadesłanych zgłoszeń i serdecznie dziękują wszystkim, którzy chcą wziąć udział w festiwalu. Z przyczyn organizacyjnych decyzja o zakwalifikowaniu 35 uczestników jest nieodwołalna.

W załączniku dostępny jest wykaz zakwalifikowanych do festiwalu, z podanymi godzinami przesłuchań konkretnych kategorii.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH

Dodatkowo informujemy, że uczestnicy zobligowani są do obecności na 5 minut przed przesłuchaniami w swojej kategorii do momentu ogłoszenia wyników i wręczania nagród. Prosimy również o potwierdzenie przybycia. Uczestnicy będą prezentowali na festiwalu jeden wybrany przez siebie utwór. 

Organizatorzy zapewniają uczestnikom kawę i herbatę.

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.